Tomáš Dusil "TOMÁŠ"

profil rozmr  modelaření      : 7 let (od roku 2006)

  vysílačka(y)    : Graupner  MX-16s doplněný  modulem DUPLEX TU 2,4GHz 

  modely            : Filip200 (elektro-2m) , JAK 55(elektro-1.5m) , Mustang P-51 (EPP-1.1m) , Pilatus Porter PC-6                             (motor ROTO 35Vi ,váha 9,7kg ,LED osvětlení - 2.5m) , ASW  19 (zakoupený starší,čeká na                                 elektropohon a celkovou opravu - 4.8m)

  email                :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  zajímavosti      : 

                                              hobby               : elektronika

Moje „ modelaření“  začalo na základní škole v modelářském kroužku v Rychnově n.Kn.. Byly to však jen malé modely, RC souprava byla těžko dostupná. Pak nastala dlouhá pauza - vojna - plnění rodičovských povinností apod. Stále jsem si však chtěl splnit sen – postavit větší letadlo řízené „rádiem“. Pak přišel rok 2006, kdy jsem postavil model  FILIP 200 ze stavebnice. Se zapůjčenou soupravou  HITEC   a bez zkušeností s RC jsem se vydal model zalétnout v domnění, že to nemůže dopadnout jinak než dobře. Opak byl pravdou - z pěkného modelu zbylo jen „torzo“ .Tím jsem pochopil, že musím začít postupně. Kamarád mi zapůjčil EPP model BELANCA a naučil mě ho ovládat. Opravil jsem rozbitého FILIPA a nastala otázka, kde ho vypustit. Věděl jsem, že v Lupenici  má Tonda Dodek modelářské letiště, tak jsem ho požádal o pomoc při záletu FILIPA. Vše se povedlo a na letiště jezdím dodnes – modely se zvětšují  a mým dalším cílem je dokončení výše uvedeného modelu ASW -19.

Tímto bych chtěl také poděkovat Tondovi za to, jak se o letiště stará a za pohodovou atmosféru na letišti .

vstup do "osobní fotogalerie"

 

 

Joomla Templates - by Joomlage.com